MediumCraft

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-24 23:59:20

BartixCraft112
Administrator
Dołączył: 2016-12-24
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja grudzień 2016

1 Rekrutacja na rangi - Złóż swoje podanie !
Zostań członkiem EKIPY mediumcraft.ench.pl!

Rangi
-HeadAdmin
-Moderator
-2 helperów
-budowniczego
-grafika
-moderatorów tsa i Query





Kod:
Twój nick na serwerze:
Wiek:
Zainteresowania:
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę (wybierz sobie)?
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do grudnia.
Wyniki 29.12.2016

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
Bartix

Offline

#2 2016-12-25 00:05:55

Lotheru
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-24
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Twój nick na serwerze: Lotheru
Wiek: 16
Zainteresowania: Informatyka, sztuki walki, sport ogólnie, ratownictwo medyczne.
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę (wybierz sobie)? Miałem 5 swoich serwerów, aktualnie jeden jest w fazie produkcji. Jestem programistą, ale chciałbym rangę administrator.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1 h?
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mam duże doświadczenie. Jestem pracowity i pomocny.

Offline

#3 2016-12-25 00:07:15

Hitman47
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-24
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 602.1

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Twój nick na serwerze: Hitmen47
Wiek:13 lat
Zainteresowania: Sport,Elektronika i Gry
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę (wybierz sobie)? HeadAdmin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5h
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem Miłą,spokojną oraz pomocną osobą. Mam doświadczenie w administracji. Byłem na 3 poważnych serwerach(Mogę podać na pw bo nie chce reklamować) Jestem ogarnięty i nie chce tej rangi dla zabawy, tylko na poważnie do tego podchodzę. Dużo Pomagam innym.

Offline

#4 2016-12-25 00:10:39

Dziobak809
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-25
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Twój nick na serwerze: Dziobak809
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Sport, Gry, Informatyka
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę (wybierz sobie)? Moderator
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5-6h
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miły, opanowany i spokojny. Lubię grać w minecraft oraz jestem doświadczony w administracji, miałem kilka swoich serwerów gdzie grało stale 40-50 osób, nie chcę tej rangi bo tak, tylko tak żeby pomóc w rozwoju serwera, no i co najważniejsze, jestem ogarnięty i nie zachowuje się jak dziecko.

Offline

#5 2016-12-25 00:38:36

Shadowek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-25
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Twój nick na serwerze: Shadowek
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Gry, Sport, Nauki ścisłe
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę (wybierz sobie)? Moderator
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5-6 godzin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Mam duże doświadczenie w Minecrafta gram w zasadzie od jego początków. Nie jednokrotnie pełniłem funkcje administratora na różnego typu serwerach. Jestem osobą posiadającą duże nakłady energii i charyzmę przy czym jestem cierpliwy, stanowczy i opanowany.

Offline

#6 2016-12-27 18:39:32

CoustriPlay
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Twój nick na serwerze: CoustriPlay
Wiek: 13lat
Zainteresowania: Gra na akordeonie, komputer, sport (piłka nożna), architektura, przedmioty ścisłe (szczególnie chemia i geografia)
Jaką chciałbyś/aś otrzymać rangę: Budowniczy
Ile dziennie możesz czasu spędzić na serwerze: 2-4h  2h rano 2h wieczorem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Lubię gać w minecrafta, (subskrybuje [dblpt]D), ładnie buduje w wielu stylach, nie klnę (wogłlę zdarzyło mi się tylko raz w żuciu), jestem ogarnięty, nie lubię rusków w teamie.

Offline

#7 2016-12-28 19:03:28

LeleK997
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Nick: LeleK997
Imię: Jakub
Wiek: 16
Od kiedy grasz w Minecraft'a: Gram od v. Bet, Alf, od najstarszych [dblpt]D
Ile grasz na naszym serwerze: Na serverze nie gram dość długi czas, lecz tak mi się spodobał, iż postanowiłem napisać podanie :> (Ale będę grał duużo xd)
Ile poświęcasz czasu na grę: Poświęcam w tygodniu około 4-5H, w weekend okolo 7H
Jak oceniasz znajomość komend (Od 1 do 10): 10/10/byłem wiele razy Adminem,Helpem jak i Właścicielem więc dla mnie komendy to "pestka" [dblpt]D
Dlaczego chcesz zostać Adminem: Ponieważ lubię pomagać graczom,lubię sprawdzać,banować [dblpt]D i po prostu mam dobry kontakt ze społeczeństwem.
Napisz coś o sobie: Mam na imię Kuba, mieszkam w woj. Świętokrzyskim, moją pasją jest granie na Saksofonie altowym i uprawianie sportu [dblpt]D Ortografia na wysokim poziomie,brak patoli, otwarty dla ludzi i nie drę japy [dblpt]D
Co zrobiłeś dla serwera: Narazie nic :< Ale na pewno zrobię jeszcze wiele. [dblpt])
Masz TS3 i mikrofon?: Tak, posiadam.
Ile czasu poświęcasz na serverze TS3?: Tyle co na grę czyli okolo 4-5H i 7H.

Offline

#8 2016-12-28 19:43:19

ziomex112
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Nick: ziomex112
Wiek: 13
Zainteresowania: Interesuje się grami komputerowymi, ogólnie technologią, pisaniem w javie jakiś skryptów do róznych gier. Nie tylko minecrafta, ale na razie tylko na tym bazuje, a ze sportu to koszykówka [dblpt]D
Chciałabym otrzymać Admina lub Moderatora to już w zależności od waszej decyzji.
To zależy, czasem mogę poświęcić cały dzień, czasem godzine, a czasem nie mogę w ogóle wejść na serwer. W dni wole jestem praktycznie cały dzień przy komputerze.
Uważam, że nadawałabym się do administracji, pierwszy argument to to, że jestem dziewczyną [dblpt]D Ale jestem miłą osobą dla graczy, lubi rozmawiać, ale też nie jest jakaś, że faworyzuje i nikogo nie sprawdza. Jeżeli gracz zachowuje się chamsko wobec mnie, ja do niego również. Może taka 1 dziewczyna w administracji by się przydała, no to tak jak już pisałam decyzja odnośnie tego należy do właściciela. Jeżeli chodzi o komunikatory to posiadam oczywiście i skype i teamspeka chociaż lepiej pracuje mi się ze skype i rzadko kiedy używałam teamspeka, ale to nie znaczy, że nie umiem się nic posługiwać. Mikrofon oczywiście jest.

Offline

#9 2016-12-29 12:28:36

bbjPL
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja grudzień 2016

Nazwa Użytkownika w Grze:bbjPL                                                                                                                                                              Wiek:14                                                                                                                                                                                              Zainteresowania:Sport,mechanizk,gry I budowanie różnych przedmiotów                                                                                                           Chciałbym dostać rangę:Moderator dlatego , jak bym miał Moderatora bym odpalał Live budował spawn na kolejną edycje bym polecał 1h dzienie server !!! [dblpt]hug[dblpt]                                                                                                                                                                            Codziennie bym spędzał czas na serverze 6 h od stycznia 10h                                                                                                                   Pozdrawiam Bardzo Serdecznie bbjPL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [dblpt])!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość dodana po 6 h 50 min 21 s:
Zjebany server !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naplet

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fdsfasasdad - bajeczna - cashstoriesrpg - systemywizyjne - polskiserwerwojnywwietnamie